Rüya Tabirleri

Rüyada nişanlının öldüğünü görmek ve ağlamak ne anlama gelir?

Rüyada nişanlısını gören birinin aile hayatında güzel şeylerin olacağına anlatılmaktadır. Rüya sahibinin ailesi ile arasında bazı sorunların olduğuna, bu sorunların yakın zamanda hallolacağına işaret etmektedir. Rüyada nişanlısını gören birinin nişanlısına bağlılığına ve sevgisine de işaret eder. Aralarında muhabbetin ve bağın artacağına delalet ederken rüya sahibinin bunun yanı sıra iş yaşamında elde edeceği başarılara anlatılmaktadır. Rüyada nişanlının öldüğünü görmek ise rüya sahibinin nişanlısına sıklıkla bağlı olduğuna ve onu kaybetme korkusuyla yaşadığına işaret etmektedir.

RÜYADA NİŞANLININ ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada nişanlısının öldüğünü görmek iki farklı biçimde tabir edilmektedir. İlki, rüya sahibinin nişanlısına olan bağlılığına ve sevgisine tabir edilir. Rüyayı gören birinin mutluluğunun da mutsuzluğunun da nişanlısıyla olan ilişkisine bağlı biçimlendiğine tabir edilir. Rüya sahibi ve nişanlısı arasındaki duygusal bağın sağlamlığına işaret ederken beraber uzun ve sıhhatli bir ömür yaşayacaklarına delalet etmektedir. Rüyada nişanlının ölmesiyle alakalı diğer yorum ise, rüyayı gören birinin iş yaşamında elde edeceği başarılara işaret eder. Rüyayı gören birinin ticarette elde edeceği bol kârlara tabir edilir. Rüyada nişanlısının öldüğünü gören birinin büyük çabalar neticesinde elde edilecek olan bol helal kazanca işaret etmektedir.

RÜYADA NİŞANLISINI HAMİLE OLARAK GÖRMEK

Rüyada nişanlısını hamile olduğunu gören birinin iş yaşamında başarılı bir kimse olarak yer alacağına, bol helal rızıklar kazanacağına ve maddi sıkıntı çekmeden uzun ve sıhhatli bir ömür süreceğine işaret eder. Rüyayı gören birinin güzel haberler alarak mutlu olacağına, hayırlı işlere imza atarak hem kendine hem de çevresine faydalı olacağına anlamına gelmektedir.

RÜYADA NİŞANLINI DÖVDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada nişanlısını dövdüğünü gören birinin büyük sıkıntılara gireceğine ve zor zamanlardan geçeceğine işaret edilir. Rüyayı gören birinin maddi olarak büyük borca gireceğine ve bu yüzden sıkıntılarının giderek artacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören birinin harcamalarına dikkat ederek daha özverili davranması gerektiğine işaret eder.

Ayrıca Bakınız.  Rüyada Altın Görmek Ne Demek?

RÜYADA NİŞAN ATMAK

Rüyasında nişanlısıyla ayrıldığını gören kimsenin iş yaşamında yaşayacağı sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin çalışma hayatında zor günler yaşayarak maddi kayıplarının olacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören birinin nişanlısıyla arasında bir sorun olmasa da maddi olarak sıkıntılı günlerin yakın olduğuna anlamına gelmektedir.

RÜYADA NİŞANLI OLDUĞU KİŞİYİ GÖRMEK

Rüyasında nişanlısını gören birinin hem iş yaşamında hem de aile hayatında güzel gelişmelerin yaşanacağın işaret ederken rüyayı sahibinin nişanlısıyla aralarında olan göğün bağının güçlülüğüne anlatılmaktadır. Rüya sahibinin iş yaşamında çabalarının karşılığını alarak büyük işlere imza atacağına hem kendine hem de etrafındakilere çok faydalı olacağına anlatılmaktadır.

ALİMLERİN YORUMLARINA GÖRE RÜYADA NİŞANLI OLDUĞU KİŞİYİ GÖRMEK

İhya: madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan görmek, görülen şeyde yaşanacak belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına, elbise altına geliyorsa hayır ve iyilikle anılacak işler yapmaya; Biriyle nişanlandığını görmek düzenli hayata, kendini işine ve mesleğine vermeye, Nişan töreni sevinç ve sürura, refah ve mutluluğa delalet eder.


Rüyada nişanlının öldüğünü görmek ve ağlamak,

Rüyada nişanlının öldüğünü duymak,

Rüyada nişanlımın öldüğünü duymak,

Rüyada sevdiğinin öldüğünü görmek,

Rüyada sevdiğin birinin öldüğünü görmek diyanet,

Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek diyanet,

Rüyada eski nişanlının öldüğünü görmek,

Rüyada eski Sevdiğinin öldüğünü görmek,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın